Треньорът на Левски Станислав Генчев коментира новината за евентуално завръщане на бившата звезда на тима Уелтън на стадион „Георги Аспарухов“. Младият специалист призна, че би се радвал бразилецът да подсили отбора му, но за момента няма представа дали такава възможност въобще съществува.
Още: Лудогорец вече има по-слаб полусезон от есента - нова грешка даде лъч надежда на Левски за титлата!
Още: "Боримиров използва сплашване. Той е съмнителен човек"
Уелтън не се чувствал щастлив в Япония
Както е известно, днес се появиха информации, че Уелтън не е никак доволен в новия си отбор – Гамба Осака. Според колегите от „Мач Телеграф“ бразилецът е нещастен в Япония, а причините за това са две.
Първата е, че хората в Страната на изгряващото слънце не гледат с добро око на татуировките му и ги смятат за принадлежност към местната мафия – Якудза. Поради тази причина той често е отделян от своите съотборници по време на масови мероприятия, пътувания и вечери в обществени ресторанти.
Другата причина пък е, че Уелтън имал проблем с килограмите, а това не се нрави на ръководството на Гамба Осака. Според информациите той редовно бил слаган на диета, а това никак не се харесвало на бразилеца. Поради тази причина крилото бил готов да се върне на Герена.
Коментарът на Генчев
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: "За трети път - доволен съм. И така": Томаш започна да напомня на култовите интервюта с Любо Пенев
Още: ЦСКА разби Ботев Пловдив на "Колежа" и направи услуга на Левски
Станислав Генчев бе помолен да коментира темата със завръщането на Уелтън в Левски. Той стори това след победата на „сините“ над Локомотив София, с която отборът му излезе от негативната серия от 3 поредни загуби в Първа лига.
„Не знам за възможност Левски да си върне Уелтън. Бих се радвал да си върнем Уелтън, ако има такава възможност“, заяви Станислав Генчев.
Вчера пък Станислав Генчев разкри дали въобще е мислил да подаде оставка като треньор на Левски.
Още: Венци изригна: Дадох Вуцов на Левски за 2 кисели млека! Ако не го вземат, сяда на пейката до лятото
Още: "Заболя ме устата": Венци Стефанов изригна срещу идея на клубовете от Първа лига