Промени размера
Аа Аа Аа Аа Аа

Ето кой ще замести Александър Томаш в Спартак Варна

04 септември 2024, 12:53 часа • 890 | прочитания

Собственикът на Спартак Варна Павлин Николов е избрал кой да бъде новият старши треньор на отбора. Неговото име е Кирякос Георгиу, за когото това ще бъде втори престой начело на "соколите". Очаква се до час от клуба официално да обявят новината.

Още: След 5-голов трилър: Разтресеният от проблеми Ботев Пловдив догони ЦСКА

Още: Късна драма на "Тича"! Черно море съхрани надеждите за бронз в Първа лига

Кирякос Георгиу ще бъде новият треньор на Спартак Варна

Информацията съобщават колегите от Sportal.bg, които припомнят, че преди дни Николов разкри, че Георгиу е помагал много на досегашния наставник Александър Томаш и неговия щаб. Младият специалист имал сериозна заслуга за добрите резултати от началото на сезона.

ОЩЕ: Разкриха кой в Спартак Варна е разгадал Левски и как е преживяна раздялата с Томаш (ВИДЕО)

ВАР-ът на Actualno

Още: Боримиров защити Веласкес за спорна теза и отсече: Чужденците не знаят за Гунди! (ВИДЕО)

Още: Треньорът на Лудогорец предупреди ЦСКА: Сега ще вдигнем и Купата!

Треньорската кариера на гърка

Преди малко повече от седмица гъркът пое Академик (Свищов), като стартира сезона с победа, но е постигнал съгласие с ръководството на тима да прекратят работата си само след един двубой заради поканата от страна на Спартак. Днес от 13:00 е насрочена пресконференция, на която ще бъде представен новият треньорски щаб.

За специалиста това ще е втори период в Спартак, след като бе начело на отбора през 2019 година във Втора лига. Освен това Кирякос е водил Родопа и Оборище. Той бе и в щаба на Бруно Акрапович в Локомотив (Пловдив).

ОЩЕ: Спартак Варна и Левски не намериха път към гола, но остават на върха в Първа лига (ВИДЕО)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Джем Юмеров
Джем Юмеров Отговорен редактор
Новините днес