Мажоритарният собственик на Левски Наско Сираков среща трудности в намирането на нов изпълнителен директор на клуба, твърди "Тема Спорт". Според информациите, Сираков е предложил поста на две имена, но и двете са отклонили направената оферта от боса на "сините".
Още: "Заболя ме устата": Венци Стефанов изригна срещу идея на клубовете от Първа лига
Още: Арда не успя да пречупи 10 от Славия! Тимът на Тунчев е в миникриза
Левски зацикли в намирането на нов изпълнителен директор
Двете имена, на които Сираков е предложил поста на изпълнителен директор, остават неназовани от изданието. Както е известно, Сираков реши да отстрани Ивайло Ивков от поста след неразбирателство между двамата, а сега трябва да се намери негов заместник.
Иво Ивков все още е на работа в Левски
На практика Ивков все още се води изпълнителен директор на клуба, тъй като името му е вписано в Търговския регистър. Той заяви, че ще изпълнява тази длъжност, докато името му не бъде заличено от регистъра. По-рано се появиха информации, че Сираков може да предложи поста на Даниел Боримиров или Венцислав Димитров.
Още: Звездният трансфер на Левски пропадна! Боримиров със скандални разкрития
Още: ЦСКА лъкатуши, но има нова "златна кокошка"! Световен гранд иска бижу на "армейците"
Докато Ивков е изпълнителен директор, всяка една финансова операция трябва да бъде одобрена от неговия подпис. Това вероятно създава проблеми за Сираков и в момента, тъй като двамата на практика не комуникират помежду си.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Умопомрачителната заплата, която Вуцов поискал от Левски
Още: Защо агресивният Левски намали оборотите срещу Спартак - Веласкес разкри външен фактор за промяната
В същото време Тити Папазов разкри, че е имал двудневно посещение при Васил Божков в Дубай. Там Божков му е заявил и при какво условие няма да търси пари от Левски.