Българска комбинация носи втори успех на Лудогорец в контролите (ВИДЕО)

23 юни 2024, 20:55 часа

Лудогорец надви Слован Братислава с 1:0 на стадион „Невога Арена“ във втората си контрола от лятната подготовка. Единственото попадение в мача реализира Ивайло Чочев през второто полувреме, а в комбинацията участваха Спас Делев и Антон Недялков.

Ивайло Чочев носи победата на Лудогорец над Слован Братислава

Срещата започна в спокойно темпо без опасни положения. Едва в 29-ата минута Фон Витри центрира в наказателното поле, а Руан Круз засече с глава, но топката срещна гредата. До края на първото полувреме Тодор Неделев опита късмета си от пряк свободен удар. Съперниковият страж обаче отрази шута.

ОЩЕ: Трети входящ трансфер: Лудогорец се подсили с класен бранител

ВАР-ът на Actualno

Делев, Недялков и Чочев комбинират за гол на "орлите"

На почивката Георги Дерменджиев извърши 8 смени. Само Ивайло Чочев, Тодор Неделев и Педро Нареси запазиха местата си за старта на втората част. Бившият футболист на ЦСКА 1948 се отплати на треньора си с попадение в 59-ата минута след хубава българска комбинация. Делев подаде на Недялков, който намери Чочев. Халфът откри резултата с прецизен изстрел.

Спас Делев се контузи

Малко по-късно гол на Матиас Тисера бе отменен заради засада, което предизвика недоволството на щаба на "орлите". В 70-ата минута Берсегян уцели страничния стълб с фалцово изпълнение. Четвърт час преди края на двубоя Спас Делев бе заменен заради контузия. До последния съдийски сигнал попадение на Рай Насименто също не бе зачетено заради засада.

ОЩЕ: Лудогорец "избухва" на ЕВРО 2024! (ВИДЕО)