Още: Веласкес позволи едва 10-минутна радост на играчите си и загатна за нови попълнения в Левски
Още: Левски изнесе футболна лекция на Хебър! Куршума и нехаресван от Генчев блестят
Президентът на Българския футболен съюз Борислав Михайлов, за чиято оставка настояха стотици фенове в центъра на София на 16 ноември, е на разпит в Антикорупционната комисия. Той дава показания в ранния следобед в петък, предаде „24 часа“.
Михайлов е бил забелязан да влиза в сградата на институцията на площад „Света Неделя“.
Още: Прокуратурата погна Борислав Михайлов и БФС
Още: Втора лига има нов лидер! Странно решение повлия зле на емблематичен тим (РЕЗУЛТАТИ)
Още: След резила срещу Спартак: Треньорът на Ботев Пловдив поиска от шефовете „свежа кръв“
За какво проверяват Михайлов и БФС?
Това се случва след разпореждане на изпълняващия длъжността главен прокурор Борислав Сарафов. По-рано днес той поиска държавното обвинение да започне проверка на БФС и на президента на съюза заради „допуснати нарушения и/или престъпления от различен характер (разходване на публичен ресурс, „черно тото“ и др.).
Софийска градска прокуратура ще изяснява факти и обстоятелства, свързани с дейността на футболната федерация в последните години.
Още: Да пееш пред 11 000 с фланелка на Стоичков: Константинос Аргирос разкри как и защо (ВИДЕО)
Още: Спартак Варна удари Ботев Пловдив и доближи Топ 4 в Първа лига
Още: Като разпънат на кръст: Привикаха Борислав Михайлов и в парламента
Още: Илиан Илиев беснее: Ако продължаваме така, нямаме място в първата четворка
Още: Потъването на Морето продължава, вицешампионите се издъниха срещу девет от Крумовград
Снимка: БГНЕС
Припомняме, че в четвъртък вечер демонстрациите срещу управлението на футбола, което от 18 години се ръководи от Михайлов, излязоха извън мирния подход и доведоха до сблъсъци между протестиращи и полиция. Имаше ранени привърженици и униформени.
Още: Къде е Боби? Агитките го търсят да го бият! А МВР бие наред, дори журналисти