Благодетелят на ЦСКА 1948 обяви контролите на тима, „червените“ срещат сериозни съперници

23 юни 2024, 14:25 часа • 685 | прочитания

Благодетелят на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов обяви контролите, които тимът от Бистрица ще изиграе по време на предсезонната си подготовка. „Червените“ ще срещнат много сериозни съперници по време на подготвителния си лагер, който ще се проведе в чужбина.

Още: БФС пощади Левски и Ботев Пловдив - разминаха се само с глоби след ексцесиите на „Герена“

Още: Сираков се смили и „размрази“ звезда на Левски, явно новият му договор се пече

Съперниците на ЦСКА 1948

Цветомир Найденов разкри, че съставът на Валентин Илиев ще се изправи срещу хърватския Динамо Загреб, унгарския Ференцварош, словашкия Слован Братислава и словенските Марибор и Олимпия Любляна.

ЦСКА ще играе 5 контроли по време на лагера в чужбина. Противниците са : Динамо Загреб, Ференцварош, Слован Братислава, Марибор и Олимпия … догодина пак ела 😊 #ЦСКА #работимеграмотно

Още: Страхотна инициатива! Тимовете от Първа лига и феновете се обединяват в кампанията „С Маргаритка на мач“ (ВИДЕО)

Още: Вили Вуцов след дебюта на Светльо за Левски: Една голяма мечта на фамилията се сбъдна

Posted by Tzvetomir Naydenov on Saturday, June 22, 2024

ЦСКА 1948 се стяга за мачовете в Европа

Мачовете срещу въпросните тимове ще трябва да помогнат на ЦСКА 1948 в подготовката им за участие в евротурнирите. Както е известно, отборът от Бистрица ще играе във втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите, като ще се изправи срещу победителя от Малишева – Будучност Подгорица.

Преди дни пък бившият халф на ЦСКА 1948 Антонио Вутов се присъедини към Спартак Варна.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Бойко Димитров
Бойко Димитров Отговорен редактор
Новините днес