Бивш тим на Ники Михайлов иска звезда на Лудогорец

05 декември 2024, 13:26 часа • 958 | прочитания

Бивш тим на Николай Михайлов иска да привлече един от основните футболисти на Лудогорец. Става въпрос за отбора на Верона, който проявява сериозен интерес към централния защитник на българския шампион – Оливие Вердон. Това разкриха медиите в Бенин.

Още: Наско Сираков протрива ръце: Клуб от елита на Испания дава невероятна сума за ас на Левски

Още: ЦСКА има готов ход за действие при нова издънка - изявен цесекар сменя Томаш

Верона се интересува от Оливие Вердон

Според информациите представители на Верона вече са се свързали с ръководството на Лудогорец, за да разберат повече подробности около ситуацията с 29-годишния национал на Бенин. Оливие Вердон има договор с разградчани до лятото на 2025-та, което означава, че от 1 януари той ще може да преговаря с всеки един друг отбор. Шефовете на „орлите“ обаче не искат да го изпуснат без пари и поради тази причина опитват да подновят контракта му, но за момента без успех.

Още: Радост за Вили Вуцов! Последният в Първа лига шокира ЦСКА 1948 в Бистрица и записа трета победа през сезона

Още: Феновете на Левски скандират "Оставка!", Веласкес им благодари за атмосферата - чувствал се като на "Герена"

Цената на Вердон е 2,5 милиона евро

Оливие Вердон пристигна в Лудогорец през лятото на 2021 година от испанския Алавес. Тогава разградчани платиха 1 милион евро за правата му. Централният защитник бързо се превърна в основен играч в състава на „орлите“ като до момента има на сметката си общо 179 мача във всички турнири, в които е реализирал 11 попадения и е направил една асистенция. Според авторитетния сайт „Transfermarkt“ цената на Вердон е 2,5 милиона евро.

Вчера пък стана ясно, че Лудогорец е набелязал бразилско крило.

Още: Гредата и ВАР не спряха Левски срещу Септември! Критикуван от Сираков пак е големият герой

Още: 11 треньора за 5 години: Звезда на ЦСКА разкри как това вреди на отбора и проговори за кризата

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Бойко Димитров
Бойко Димитров Отговорен редактор
Новините днес