Пълен срам за Левски в Пловдив

5277
Снимка: Официален сайт на Левски

Левски тотално разочарова и най-верните си привърженици с представянето си във втория кръг на Първата шестица срещу Ботев (Пловдив).

"Сините" загубиха с 0:1 гостуването си в Коматево, въпреки че бяха с човек повече 49 минути от мача. Автор на победния гол бе юношата на "сините" Стивън Петков - "златната" резерва на "канарчетата".

По желание на Борисов: Промениха часовете на мачовете между ЦСКА-София и "Левски"

Следващите два мача между ЦСКА-София и "Левски" са с променен начален час по желание на премиера Бойко Борисов, съобщи министърът на мл...

Това беше четвърти пореден мач за столичани без победа в първенството и трети, в който не взима и точка. Ботев пък се приближи на 5 точки от днешния си съперник, а ако Берое победи Верея днес ще ги измести от третото място.

Поражението на "сините" идва в най-неподходящия момент. Столичани се надяваха да влязат със самочувствие в мачаовете за Купата на България срещу ЦСКА, но отборът се оказа в най-голямата си криза през настоящия сезон.