Без изненади: Ясни са съперниците на Левски и ЦСКА за Купата на България

13 октомври 2024, 17:01 часа • 1675 прочитания

Левски и ЦСКА научиха своите съперници за двубоите си от втория кръг на Sesame Купа на България. "Сините" ще премерят сили с лидера във Втора лига Пирин Благоевград. "Орлетата" се справиха безпроблемно с Ком Берковица. "Армейците" пък ще гостуват на Добруджа, който разби Септември Тервел.

Купа на България: Пирин-Левски, Добруджа-ЦСКА

Благоевградчани разпердушиниха своя съперник от Северозападна Трета лига с 4:0. В герой за тима на Иво Тренчев се превърна Запро Динев, който реализира и четирите попадения. Първото тях падна в 19-ата минута, а през второто полувреме 25-годишият атакуващ състезател вкара още три гола.

ОЩЕ: Промяна в състава на България: Играч на Левски получи повиквателна, но се оказа контузен

Край на мача

Posted by Пирин Благоевград/Pirin Blagoevgrad on Sunday, October 13, 2024

Отборът от Добрич пък не срещна трудности в мача със Септември и победи с 3:0. Антон Иванов откри резултата в 27-ата минута. След почивката 19-годишният талант удвои аванса на Добруджа. Четвърт час преди да изтече редовното време Румен Руменов оформи крайния резултата, разписвайки се от бялата точка.

ОЩЕ: Под проливен дъжд: Шедьовър беляза разгром на Левски срещу Хебър, Нани се завърна с два гола! (ВИДЕО)

Край на мача 🔰 ПФК Добруджа победи отборът на ФК Септември(Тервел) и продължава напред в турнира за купата на България