Берое надви Септември на старта в Първа лига, завърнала се звезда блести (ВИДЕО)

22 юли 2024, 23:08 часа • 1823 прочитания

Берое постигна минимален успех с 1:0 над Септември София при визитата си на Националния стадион „Васил Левски“ в последен двубой от първия кръг в efbet Лига. Единственото попадение в сблъсъка реализира завърналият се от наем Леандро Годой в началото на втората част.

Берое победи минимално Септември

Гостите бяха по-активният отбор през първото полувреме. Алберто Салидо тормозеше съперниковата отбрана, а в 30-ата минута негов шут бе избит от защитника Страхиня Керкез. 180 секунди по-късно Франк Ландри си отбеляза автогол при суматоха в наказателното поле на столичани. ВАР обаче се намеси, а главният съдия не призна попадението заради засада на Лучано Скуадроне, който влияеше на играта.

ОЩЕ: ЦСКА преведе хиляди левове на Левски за перспективен българин

ВАР-ът на Actualno

Годой засече идеално центриране и матира Шейтанов

Заралии стартираха страхотно втората част. Уерик Каетано направи перфектно центриране и качи топката на главата на Леандро Годой. Завърналият се в клуба централен нападател засече майсторски и откри резултата. Септември опита да отговори моментално. Артур Мота изби два опасни изстрела на атакуващи състезатели от домакините и запази мрежата си суха до края на мача.

ОЩЕ ОТ ПЪРВА ЛИГА: Мечо блести за победа на Спартак срещу 10 от Хебър, "гробарите" изтърваха дузпа (ВИДЕО)