Загуба №4: Везенков и Сакраменто изпуснаха Голдън Стейт в луда драма (ВИДЕО)

19 октомври 2023, 09:39 часа

Отборът на Сакраменто Кингс и Александър Везенков записаха четвърта загуба в четвърти пореден мач от предсезонната си подготовка, изпускайки победата срещу Голдън Стейт Уориърс в драма, завършила при резултат 115:116 в зала "Chase Center" в Сан Франциско.

Везенков без точки срещу Голдън Стейт

Най-добрият спортист на България не попадна сред титулярите на Сакраменто, но влезе в игра още в края на първата част. Саша записа 13 игрови минути срещу Голдън Стейт, като не успя да реализира точки, но се отчете с 5 борби и 1 асистенция.

Стеф Къри отказа Сакраменто с тройка в края

За Сакраменто най-резултатен бе Ди’Аарън Фокс, който записа 25 точки, 7 борби и 3 асистенции за 26 минути в игра. За Голдън Стейт Стеф Къри бе над всички, като вкара 30 точки. Именно негова тройка 6 секунди преди сирената успя да обърне мача в полза на Голдън Стейт.

Още баскетболни новини ще намерите в спортната секция на Actualno.com!