01:17 вт  1 апр 2025

За просперитет: Учители принесоха в жертва ученик

02 октомври 2024, 16:02 часа • 1720 | прочитания

Директорът и учители в частно училище в индийския щат Утар Прадеш са обвинени в ритуално убийство на ученик, съобщи The Economic Times.

Още: Израелският министър на финансите подаде оставка

Още: Изверги: Строшиха гръбнака и крайниците на украински модел (СНИМКИ)

Трагедията

Трагедията се разиграла в град Хатрас на 23 септември. Полицията е арестувала педагози и директора на частно училище, заподозрени, че са извършили ритуално убийство.

Още: И все пак е убит: The Insider показа документи, че Навални е бил отровен

11-годишно момче

Жертвата е 11-годишно момче, което било убито по време на ритуал "черна магия". Той трябвало да донесе просперитет и успех на училището.

Още: Седмица национален траур: Жертвите на земетресението в Мианмар вече са над 2000 (ВИДЕО)

Още: Ето от къде се вдъхновяват индийските сериали: Любов, заплахи за разчленяване и бой с метла (ВИДЕО)

Убийството

Предполага се, че детето е удушено в една от стаите на общежитието. Тялото му е открито от негови съученици. Администрацията на училището се опитала да скрие престъплението, като казала на родителите, че на момчето му прилошало.

Още: Двуетажна сграда се срути в река в Индия (ВИДЕО)

Още: "Катаргейт" в Израел: Помощник на Нетаняху, пуснал секретни файлове, е задържан със свой колега

Още: Иран постави ракети в бойна готовност след думи на Тръмп

Арести

Полицията е арестувала директора, негови роднини и трима учители. В хода на разследването и обиска в тях са открити различни ритуални предмети. Изяснило се, че те имали намерения да убият и друго дете - 9-годишно момче. Сега училището е затворено, открити са много нарушения в дейността му.

Смъртно наказание

Родителите на починалото момче призовават за смъртно наказание за убийците. 

Още: Жена християнка и човек от сектата на Асад влязоха в новото правителство на Сирия

Още: Хиляди сгради са с поражения: Разказ на българин за кошмара след труса в Мианмар

Още: В Русия военен уби жена заради слуховия й апарат - взел я за шпионка

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Евгения Чаушева
Евгения Чаушева Отговорен редактор
Новините днес
Failed to fetch