Жителка на американския щат Северна Дакота отрови партньора си, след като часове по-рано научи, че той е наследил 30 милиона долара и възнамерявал да я напусне, съобщи полицията.
Още: САЩ изпратиха тежки бомби на Израел
Още: Грипът пълни болниците в САЩ - по-тежък ли е от Covid-19?
47-годишната Ина Теа Киноър бе обвинена в убийството на 51-годишния Стивън Едуард Райли по "финансов мотив".
Райли се разболял, когато се срещнал с адвоката си на 3 септември, за да получи голямо наследство, казаха свидетели пред разследващите. На следващия ден Теа се обадила на 911 и парамедиците намерили Райли в безсъзнание в дома. Пак на следващия ден той починал в болницата, съобщава New York Post.
Тя написала тъжната вест в социалните мрежи, като уточни, че Райли се е самоубил. Тя каза на разследващите, че планира да раздели голямото наследство на Райли със сина му.
Още: На "миротвореца" Тръмп няма да му е толкова лесно
Още: Кит погълна гребец на каяк: Баща му случайно записа ВИДЕО на страшния момент
Аутопсията обаче установила, че той е починал след поглъщане на антифриз, който според полицията бил приготвен от партньорката му.
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Мъск с нов принос за ръста на раждаемостта: Инфлуенсърка обяви, че е родила 13-то му дете
Още: "Делегирал практически безконтролни правомощия": Прокурори заведоха дело срещу Тръмп и Мъск
Райли планирал да прекрати връзката си с нея скоро след получаването на огромната сума, което накарало разследващите да проучат дали жената го е отровила, за да получи парите.
Теа Киноър е изправена пред обвинение в утежняващо убийство и е задържана, предава БГНЕС.
ОЩЕ: Спасиха 21-годишен младеж, изпил половин литър антифриз
Още: Тръмп: Европейците губят свободата си на словото (ВИДЕО)
Още: Бразилският президент Лула заплаши с реципрочност в спора за митата на САЩ върху стоманата