Поредна цензура за неспиращия да обяснява за изборна измама Доналд Тръмп

30 ноември 2020, 05:47 часа • 2972 | прочитания

За пореден път социалната мрежа Twitter сложи предупредителен знак на публикация в личния профил на все още действащия американски президент Доналд Тръмп.

Още: Натиск от Тръмп: Продуцентът на едно от най-престижните новинарски предавания напуска

Още: Горски пожар в Ню Джърси, хиляди са евакуирани (ВИДЕА)

Това стана буквално преди по-малко от час от публикуването на материала. Означението беше направено, след като Тръмп коментира изборите за Конгреса - по-точно за горната му камара т.е. Сената. Милиардерът обясни как демократите губели на балотажите, като видя в това доказателство, че и той е спечелил.

Още: Кръщават метростанция в Буенос Айрес на папа Франциск

Още: Съкращения в Държавния департамент на САЩ

По все още неофициални данни, кандидатът на демократите за президент Джо Байдън има 306 електорални гласа от необходимите минимум 270. Действащият президент Доналд Тръмп все още не признава поражението си официално оспорва резултата в съдилищата на няколко щати.

Още: "Новият американски президент си счупи крака"

Още: Ал Гор сравни администрацията на Тръмп с нацистка Германия

Още: Над 100 елитни университета в САЩ скочиха срещу Тръмп

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Ачев
Ивайло Ачев Отговорен редактор
Новините днес