Втори случай на стрелба в учебно заведение потресе САЩ само в рамките на едно денонощие.
Още: "Тръмп ни води към капитулация": Хартиен тигър, не истински
Още: След като пришпори Мъск да бута крайнодесните, Тръмп се присламчи към новите победители в Германия
Стрелба е открита рай училище, намиращо се недалеч от американския град Атланта, щата Джорджия. Един човек е загинал, а други двама са ранени, съобщи местният филиал на телевизия ABC, цитиран от БГНЕС.
По данни телевизията, трима души са били приети в болница заради инцидента. Единият от тях е починал в медицинското заведение.
Според информация на Fox News трагедията се е разиграла на паркинга на училището, след края на церемония по завършване на випускници. Не е потвърдена информацията, че всичко е започнало след скандал между две жени. В паниката след изстрелите обаче е пострадала бременна жена.
Още: Тръмп: Талибаните да ни върнат оръжие на стойност 7 милиарда долара
Още: Мъск отрича да изнудва Киев със Starlink