Милиардерът Илон Мъск запали цигара с марихуана по време на гостуването си в шоуто на американския комик Джо Роган, съобщава в. „Метро”.
Още: "Денят на освобождението": Тръмп обеща невиждани мита, но те могат да сринат американската икономика
Още: Морската пехота на САЩ възприе доказало се в небето украинско оръжие
Интервюто бе предавано на живо в интернет и зрителите видяха как основателят на "Тесла" бълва облачета дим и с удоволствие се наслаждава на леката дрога.
"Билковата наслада" на Мъск може и да му се е отразила отпускащо, но акциите на компанията му пострадаха като цента им се срина с цели 7 процента при откриването на борсата в петък.
Още: "Мечтаех да стана спортистка, но вейпът едва не ме уби": Смразяващ разказ на тийнейджърка
Още: Доброволци в Ню Мексико откриха останките на над 200 жени, смятани за мигранти
Според анализатори действията на Мъск не са единствения фактор, който вреди на представянето на компанията. От "Тесла" обявиха, че главният им счетоводител Дейв Мортън е подал оставка само след един месец на поста, цитирайки като причина за напускането си "натискът от общественото внимание и огромната отговорност на позицията."
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Ще разори ли Тръмп Европа? Щетите за "Фолклсваген", BMW и Мерцедес-Бенц ще бъдат за милиарди
Още: Важно за българите в Чикаго - ето къде могат да гледат филма за Милен Цветков