Дни преди US Open: Виктория Томова не може да намери формата си - записа нова загуба (ВИДЕО)

22 август 2024, 10:13 часа • 454 прочитания

Най-добрата българска тенисистка Виктория Томова записа четвърта загуба в последните си пет официални мача, след като отпадна във втория кръг на турнира от сериите ATP 250 в Кливланд. Българката отстъпи на 95-ата в света Аранча Рус от Нидерландия с 3:6, 3:6.

Виктория Томова с ново поражение в САЩ

Двубоят продължи 94 минути, като започна лошо за българката, която рано-рано изостана с 1:4 гейма. Във втората част поставената под номер 7 в турнира Томова вървеше добре до шестия гейм, но тогава загуби три поредни гейма, за да загуби и втория сет с резултт 3:6.

Припомняме, че след отпадането си във втория кръг на Олимпийските игри Томова записа загуби и на стартовете на турнирите в Торонто и Синсинати. Българката не може да намери най-добрата си форма на американска земя, а до US Open остава по-малко от седмица.

ОЩЕ: Вики Томова: Това, че играя за България ми помогна в ключовите моменти