След близо 40-годишно прекъсване в Самоков днес открихме нова детска градина. Сградата и стаите са много светли и слънчеви и отговарят на всички съвременни изисквания. Това написа във "Фейсбук" страницата си кметът на общината Владимир Георгиев.
Още: "Боклукът може да е пред Столична община": Взрив-скандал с биологичните отпадъци в София
Още: Кметът на Самоков проведе среща с хотелиерския бранш
"Благодаря на екипа от общинска администрация, които подготвиха проекта и проведоха необходимите процедури. Благодаря на изпълнителя, че завърши обекта в срок и превърна сградата в едно прекрасно място за децата, които ще се обучават тук. Благодаря на директора на детската градина Искра Радева за това, че неотменно контролираше ремонтните дейности и следеше изпълнението на всеки детайл. Благодаря и на екипът й и им желая една успешна и ползотворна учебна година", написа още кметът.
Георгиев казва, че е много приятно усещането да се пререже лента на нова детска градина.
Още: Спряхме схеми за милиони: Терзиев разбира защо се саботира работата на завода за боклук
Още: „Топлофикация София“ с имоти за 220 млн. лв., но ги управлява лошо
По думите му това е инвестиция в бъдещето, а удовлетворението е наистина голямо, когато вижда прекрасните и слънчеви стаи, уюта и комфорта, които са осигурени за децата.
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Ето кога ще се проведе фолклорният фестивал „Лазарица“ в Елин Пелин
Още: Идея: С кола в центъра за София плащаш повече - синята зона става червена (ВИДЕО)