Любимият Quartal представя своя трети обект - Quartal Station

27 март 2023, 09:41 часа • 12645 | прочитания

На 31.03.2023г. с грандиозна шоу програма открива Quartal Station - третият дългоочакван обект на най-утвърдения бранд за street food - Quartal. Локацията се намира на паркинга на Kaufland и обединява осем от най-обичаните и търсени заведения за хранене, които ще могат да бъдат посетени още този петък на “Генерал Тотлебен” 36. От 17:00 ч. организаторите са предвидили журналистически тур, а в 20:00 ч. стартира концерт с най-актуалните и любими изпълнители - Мила Роберт, Ива Янкулова и “Молец”, като водещ ще бъде един от най-популярните български DJ Marten Roberto.

Още: ГЕРБ-СДС: Няма да допуснем закриване на единствената общинска педиатрия в Пета градска болница

Още: Откриха нова спортна площадка в село до Самоков

В първите дни на месец март, Quartal откри втората си и най-мащабна локация на Г.М. Димитров 81- Quartal District. Той е изграден от 61 морски контейнера и е с фокус храна и събития. Разположен е на почти 5 000 м2 и посетителите му могат да се насладят на разнообразна кухня от целия свят и богат събитиен календар - от сутрешна йога, през куклен театър, кино вечери, както и тематични и корпоративни събития.

Още: МБАЛ-Елин Пелин организира безплатни кардиологични прегледи

Още: Моторист пострада при сблъсък на столичния бул. "България" (ВИДЕО, СНИМКА)

От бизнес гледна точка – в Европа създателите на новия District са абсолютни първенци в обединяването на толкова много и различни качествени брандове под една шапка.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Actualno.com
Actualno.com Отговорен редактор
Новините днес