Кметът на Слатина от ДБ и Кирил Петков: Трябва да се говори за бъдещето управление на София

22 ноември 2022, 15:32 часа • 3570 | прочитания

Въпреки че с Кирил Петков се познаваме отдавна, днес за първи път имах възможност да съм му домакин в район "Слатина". Действително вече настъпи моментът, в който трябва да започне да се води разговор за бъдещото управление на София.

Още: 14 март, 2025 г.: Къде има аварийни спирания на водата в София

Още: Ясна е дата за избор на кмет на столичния район "Слатина"

Това написа в профила си в социалните мрежи районният кмет на "Слатина" Георги Илиев.

"С Кирил споделяме общи ценности и това е нещо, което никой от двама ни не е подлагал на съмнение през годините", казва още Илиев, а ето и целия пост на районния кмет:

Още: След първото пресяване: Кои бяха допуснати до конурса за главен архитект на София

Още: "Нова ера за спорта в Самоков": Отвори врати най-новата спортна зала "Арена СамЕлион" (СНИМКИ)

ОЩЕ: Димитър Ганев: Съюзът ПП, ДБ и БСП приключи. Местният вот блокира съставянето на кабинет

Публикацията идва на фона на политическите реакции в последната седмица по повод предстоящите местни избори през есента на 2023 година. След като Борис Бонев обяви създаването на своята партия за вота, то представители на "Продължаваме промяната" и "Демократична България" заговориха за общи кандидатури за кметове в различните областни градове, включително и за столицата. 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Илиев
Ивайло Илиев Отговорен редактор
Новините днес