Двама воини се разделиха с мечтата си за победа в "Игри на волята" и голямата награда от 100 000 лв. Състезателят по калистеника Светлин Митев загуби елиминационния сблъсък срещу Добрин Добрев от племето на Храбрите, докато плувецът Благой Панайотов беше изпратен вкъщи след гласуване на племенния съвет на Блатните.
Още: Помните ли Мира от сериала "Революция Z"? Вижте актрисата Мона Гочев днес (СНИМКИ)
Още: Любимец от "Като две капки вода" бил спасител и уличен артист в Америка (ВИДЕО)
Снимка: Игри на волята:България/Facebook
Още: Мария Илиева с тежко признание за пътя на омразата
Още: Популярен водещ обвини Мартин от "Ергенът", че го копира (ВИДЕО)
Снимка: Игри на волята:България/Facebook
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Рут Колева очаква специално събитие след броени дни (СНИМКА)
Още: Успешна и щастлива на 50: Фърги показа своя СНИМКА от детството
Отпадналите участници бяха ексклузивни гости в новите епизоди на подкаста "След Игрите", където споделиха любопитни подробности за участието си.
Още: Нестандартният играч Мимо-Гарсия напусна "Островът на 100-те гривни" (СНИМКИ)
Светлин
Според състезателя по калистеника трябва да си в коалиция, ако искаш да продължиш напред в играта. "Може би трябваше да взема по-рано мерки, когато видях, че коалицията ни се разпада. Но не мога да наруша дадената ми дума и докато и последната жена от коалицията ни не отпадна, не можех да се присъединя към мъжете и да й забия нож в гърба. Харесвам си племето и се разбирахме и с мъжете, и с жените. Исках да продължим всички заедно, но това е играта", сподели Светлин в интервю за NOVA. "Това, че играеш социалната игра, не означава, че се забъркваш или създаваш в интриги. Трябва да има коалиции, ако искаш да продължиш напред в играта", категоричен състезателят по калистеника.
Още: Нов тандем: Мариус Куркински и един от Ергените с неочакван съвместен проект
Още: С Ку Клукс Клан облекло: Кание Уест нанесе най-бруталната обида на Ким Кардашиян
Благой
Пред водещата Ваня Запрянова на подкаста "След Игрите" Благой разкри, че е станал близък с Кралев още от първия ден, защото го е усетил като негов тип човек. Коалицията между тях двамата, Крамарска и Пелипенко се е разпаднала за един ден, което Благой смята за предателство и до днес.
MMA боецът Томи Борисов ще участва в седмия сезон на "Игри на волята" (ВИДЕО)