Селена Гомес и The Weeknd са се разделили

31 октомври 2017, 10:10 часа

Певицата Селена Гомес и рапърът The Weeknd вече не са двойка. След 10-месечна връзка  двамата са сложили край на отношенията си, сподели пред списание People близък до двамата.

Още: Лили Иванова вече е на 86, ето как отпразнува рождения си ден (СНИМКИ)

Още: Чоткин и звездите от Hell's Kitchen 6 се завърнаха: Тежка загуба за Черните куртки

"Тя и Абел вече няколко месеца се опитват да решат какво да правят с връзката си. Тя бе наистина трудна за тях - особено предвид факта, че той е на турне, а тя на снимки в Ню Йорк. Определено не им беше лесно", споделя неизвестният източник.

Снимка: Getty Images/Guliver

Още: Финално решение и трогателно сбогуване в "Ергенът": Мартин направи избора си (ВИДЕО)

Още: Принц Хари и Меган Маркъл с нов призив, ето за какво

Новината за раздялата им идва неочаквано след множество изказвания на Абел, че Селена е жената на живота му. Междувременно в последните дни се носят упорити слухове, че певицата прекарва все повече време с бившия си - Джъстин Бийбър. Селена беше забелязана да закусва с него и да посещава дома му. 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Милена Славкова
Милена Славкова Отговорен редактор
Новините днес