Парис Хилтън за пореден път демонстрира доброто си приятелство с изтерзаната Бритни Спиърс, като показа костюма си за Хелоуин, посветен на певицата. Тази година Парис се е маскирала като Бритни в образа ѝ на секси стюардеса от клипа на хита ѝ "Toxic".
Още: Защо Джордж Клуни пуши, слуша метъл и кара трактор?
Още: Феноменалните фрази на българските Ергени (СНИМКИ)
Снимка: Getty Images
Какъв е костюмът
Хилтън носи синя униформа на стюардеса, шапчица, а русата ѝ коса е вдигната на кок - точно както в клипа на "Toxic". Богатата наследница се разхожда в коридор и после танцува. "В чест на нашата кралица. Честит Хелоуин", е написала Парис към клипа.
Още: Ето заради кого Николина от "Ергенът" остави Мартин (СНИМКА)
Още: Мариела Нордел с брутален коментар за Светлана от Hell's Kitchen
@parishilton It’s Paris, b*tch.🔥
♬ original sound - ParisHilton
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: След излизането си от Hell's Kitchen Ивелина получи неочаквана изненада
Приликата с костюмчето на Бритни наистина е голяма, а феновете на Парис Хилтън я поздравяват за подкрепата, която оказва на своята приятелка в трудните времена за Спиърс. Припомняме, че наскоро певицата се разведе със Сам Асгари, а след това бе въвлечена в серия от скандали заради мемоарите ѝ, в които говори за това, че е направила аборт от Джъстин Тимбърлейк.
Още: Бритни Спиърс хвърли нова бомба: Ето защо е избръснала косата си
Още: Филип Буков се подигра с тоалета на участничка в "Ергенът" (ВИДЕО)
Още: Биляна Йотовска разкри тайната си за перфектна фигура (СНИМКИ)