Никол изуми света, навря гърдите си в лицето на колега (ВИДЕО)

18 ноември 2019, 12:54 часа

Бившата половинка на Григор Димитров - Никол Шерцингер, за пореден път провокира с поведението си. 41-годишната певица изуми целия свят с непристойните си действия в телевизионния ефир по време на предаването "Х-Фактор" в Англия.

Още: Донатела Версаче хвърли оставка като директор на Versace

Още: Надя от "Ергенът" 3 гушна бебе (СНИМКИ)

Никол взе спонтанно решение да хване главата на свой колега в журито в шоуто, за да я притисне към гърдите си. Поведението на Шерцингер бе остро критикувано както в световните медии, така и в социалните мрежи от нейните почитатели.

ВИДЕОТО ВИЖТЕ ТУК

"Потърпевш" се оказа Луис Уолш, който е с 26 години по-възрастен от Шерцингер. В социалните мрежи последваха коментари, че подобна случка може да докара инфаркт на Уолш.

Още: Любима двойка от "Един за друг" остро захапа Даниела от "Ергенът" (СНИМКИ)

Още: Бившата съпруга на Благо Георгиев е бременна (СНИМКИ)

Припомняме, че в началото на годината телефонът на Шерцингер бе хакнат, а тогава в интернет пространството се появи видео, на което бившият й партньор Люис Хамилтън мачка гърдите й (подробности вижте тук).

ВИДЕОТО ВИЖТЕ ТУК

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Александър Коларов
Александър Коларов Отговорен редактор
Новините днес