Кобрата вече има нова приятелка, с която живеят заедно

16 юли 2019, 13:46 часа

През изминалата седмица певицата Андреа публикува скандална снимка в социалните мрежи, с която на практика обяви, че с Кубрат Пулев вече не са двойка. Двамата прекараха заедно повече от 12 години, но в крайна сметка сложиха край на отношенията си.

Още: Здравословното състояние на Фил Колинс се влошава, близките му се страхуват

Още: Разкриха третия мъж, който влиза в "Ергенът": На дамите ще им стане много трудно (СНИМКИ+ВИДЕО)

Няколко часа по-късно дупнишката певица изтри публикацията, което доведе до нови въпросителни за това дали най-добрият ни боксьор и някогашната звезда на "Пайнер Мюзик" всъщност са заедно или не.

"Флагман" информира, че всъщност двамата не са заедно от края на миналата година, малко след победата на Кобрата над Хюи Фюри в "Арена Армеец" в София. Причина за това е, че боксьорът ни в тежка категория живеел все по-малко в България и това не допадало на певицата.

Още: Майката на Крисия стана баба (СНИКИ)

Още: Бащата на Йоана изригна срещу Мартин от "Ергенът"

Изданието обаче пише още, че към днешна дата Пулев има нова приятелка. Двамата дори живеели на семейни начела, а Кобрата и Андреа успяли да запазят приятелски отношения, което се подсказва от помощта, която блондинката оказва на Кубрат във "войната" му с Джени Суши.

Агентът на Кубрат Пулев Ивайло Гоцев пък сподели кога можем да очакваме нов мач на българската боксова звезда. Повече по темата може да видите ТУК.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Александър Коларов
Александър Коларов Отговорен редактор
Новините днес