Изписаха Глория от ВМА

12 януари 2021, 11:23 часа

Певицата Глория беше изписана от ВМА, където бе приета за лечение на коронавирус. Тя е дала два отрицателни теста и вече е добре и е вкъщи.

Още: Продават някои от най-личните вещи на принцеса Даяна

Още: Актрисата Ирена Милянкова се възстановява след тежка операция (ВИДЕО)

Пред болницата певицата е била посрещната и от гримьора Бони, който също съобщи, че звездата си е у дома.

"Тя се възстановява изключително бързо, благодарение на грижите на целия екип във ВМА! Има вероятност съвсем скоро да бъде напълно излекувана и изписана! Предавам ви нейните благодарности, поздрави и прегръдки за вашата загриженост към нея! Изключително тежко е състоянието за всеки, който се сблъска с Ковид-19, а нейният съвет към всички вас е да не подценявате ситуацията и да бъдете отговорни към здравето на вас и вашите близки", разказа той в социалните мрежи.

Припомняме, че на Коледа Глория пя в хотел край Пловдив въпреки забраните. Областният управител на Пловдив Дани Каназирева коментира, че здравните власти ще се заемат със случая, а ден преди участието на певицата - в хотела е имало проверка.

Още: Живея тук и сега: Иво Аръков разкри какво се случва с него след Hell's Kitchen

Още: "Тя е много секси": Бен Афлек е влюбен в бивша на Брад Пит (СНИМКА)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Actualno.com
Actualno.com Отговорен редактор
Новините днес