Чакането приключи и стартът на новия сезон на "Ергенът" е вече факт. Кандидатките за сърцето на Евгени Генчев са много и всяка от тях е абсолютно убедена, че може да получи последната роза, която да символизира любовта на пианиста. Една от дамите, решила се на смелата стъпка да влезе в "Ергенът", е Ивелина Иванова. Ето какво знаем до момента за нея.
Още: Актрисата Блейк Лайвли обвини режисьор в сексуален тормоз
Още: Шер посочи в кой град иска да бъде погребана
Ивелина Иванова е художник, дизайнер и интериорен дизайнер. Родена е в Бургас. Завършила е Стенопис и Живопис във Великотърновския университет "Св. св. Кирил и Методий". Продължава следването си в Испания в "Universidad de Castilla La Mancha" и "Universidad Complutense de Madrid", както и в Италия в "Academia di Belle Arti di Bari". Има множество самостоятелни изложби в страната и чужбина.
От 2017 до 2020 г. е член на Асоциацията на испанските художници и скулптори в Мадрид AEPE. В момента е член на Дружеството на художниците в Бургас, а през 2021 г. е номинирана за млад автор на годината.
Още: Синът на Джон Ленън е опериран по спешност от рак
Още: Миро се възхити от трансформацията на Геро, показа сравнителни СНИМКИ
Ивелина Иванова създава картините си посредством пясък, мрамор, както и различни видове текстил за по-въздействащ ефект. Ето какво пише самата тя в официалния си сайт:
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Моделът Кара Делевин с блестяща имитация на Елтън Джон (ВИДЕО)
Още: Раду от "Игри на волята" призна защо е щял да се откаже от влизане в предаването
"След като намеря вдъхновение, взимам празното платно подготвено, за да нанасям боите. Първоначално нанасям акрилната боя, като намокрям повече платното, така се получават красиви акварелни форми, които ме водят по време творческия процес. Някои от тях изчезват, а други подсилвам по нататък с по-смели мазки, линии или добавяйки друг материал. За да отделя предните планове в картината, използвам различни видове платове и текстури. Парчетата плат, които лепя със специално лепило могат да се накъсат и когато е подготвена площта, да се залепят, като се създават приятни гънки, които допринасят за въздействието в картината.Най-грубите и интересни части от повърхността на платното, създавам с помощта, на различен по финост пясък или мрамор. Тях смесвам с лепило, до получаване на хомогенна смес, след което нанасям със специална шпакла. Получават се интересни форми, които се забелязват повече, когато пясъкът е фин.Нанесените материали оставям да изсъхнат няколко часа и продължавам обикновено на следващия ден."