Принц Уилям и съпругата му Кейт Мидълтън се срещнаха с ръководителя на Южна Корея Юн Сок Йол и жена му Ким Коен Хи във Великобритания. Кралски анализатори отбелязаха огромен гаф на принцесата на Уелс по време на официалното събитие.
Още: 33 години заедно: Нели Рангелова се обясни в любов на партньора си (СНИМКИ)
Още: Жените в "Един за друг" се изложиха в първото предизвикателство (ВИДЕО)
Вижте още: Бившият на Златка Райкова: Тя ми изневеряваше с Благой (ВИДЕО)
Крал Чарлз и кралица Камила присъстваха на парада на конната гвардия в Лондон, по време на който двойките бяха представени един на друг.
Кейт се поклони пред бащата на съпруга си, но не направи реверанс към Камила. Това противоречи на протокола на кралското семейство, пише New York Post.
Още: Емилия се показа без грим (СНИМКА)
Още: Ето коя двойка в "Един за друг" поведе във временното класиране (ВИДЕО)
Според някои кралски анализатори Мидълтън е искала с един поклон да почете краля и кралицата, но не ѝ се е получило и реверансът ѝ се е оказал само към Чарлз.
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Лейди Гага се подложи на детектор на лъжата (ВИДЕО)
Още: Сравниха участничка в "Ергенът" с певицата Сантра (СНИМКИ)
Впечатление направи и зашеметяващото облекло на принцесата на Уелс, която пристигна на официалното събитие с червена шапка от Джейн Тейлър и уникална вълнена пелерина от Catherine Walker & Co.
Вижте още: Ивайло Цветков-Нойзи разказа подробности за изцепката (СНИМКА)
Още: След признанията на Светлана в Hell's Kitchen Мария отвърна на удара (СНИМКА)
Още: Актуални и популярни: Мегсън, която развеселява и вдъхновява