Дрейк подари нещо безумно скъпо на своя фенка (ВИДЕО)

20 август 2023, 07:25 часа

Рапърът Дрейк изненада една от фенките си на последния му концерт, като ѝ подари чанта Hermes. 36-годишният изпълнител подари на щастливата дама от първия ред розова чанта Hermes Birkin - която се продава за около 35 000 долара (32 000 евро), според информацията, налична на уебсайта на марката.

Още: За 15 години брак: Принц Уилям и Кейт ще се върнат там, откъдето започна всичко

Още: Вижте колко много са пораснали близнаците на Марая Кери (СНИМКА)

Тя се опита да върне жеста и да му подари ризата си, но рапърът, говорейки за себе си в трето лице, заяви: "Дрейк не е свободен". Моментът, събрал огромна популярност в социалните мрежи, показва звездата в супер настроение, докато подарява чантата.

Повече за супер скъпата чанта

Още: Ето кой световноизвестен рапър купи пръстена на Тупак за 1 млн. долара

Още: На шест и с голямо сърце: Петя Дикова показа порасналия си син (СНИМКИ)

Още: Сгодена? Радина Кърджилова се покaза с голям пръстен (СНИМКИ)

Birkin, кръстена на британската актриса Джейн Бъркин, е една от най-скъпите чанти на пазара, като стилът ѝ е подобен на този, който Дрейк изглежда е носил в миналото. Чантите от тази линия дори си имат собствен списък с чакащи, а някои от тях се продават за над 400 000 долара.

Чантите са едновременно символ на статут и основна част от попкултурата. Били са забелязвани навсякъде - от ръката на Ким Кардашиян до продукциите "Сексът и градът" и "И просто ей така", пише БГНЕС.

Още: Щерката на Геро тръгва по стъпките му

Още: Всичко ми се срина: Бачорски с емоционално признание след Hell's Kitchen

Защо Дрейк колекционира тези чанти?

През 2017 г. в интервю за The Hollywood Reporter Дрейк разкри, че е фен на Birkin - той колекционира чантите с надеждата един ден да подари всичките модели на "жената, за която ще се ожени".

Още: Дрейк загуби 1 милион долара заради финала на Световното по футбол

Още: Актрисата Александра Лашкова ритнала кмета на Мездра

Още: Безпрецедентно в "Ергенът": Съдбоносно решение налага спешна среща с Наум

Феновете на Дрейк знаят, че на неговите концерти трябва да очакват неочакваното, снимка: Getty Images

Турнето на Дрейк "It's All A Blur", което стартира през юли, ще продължи до октомври, като ще се проведе в Лас Вегас, Нешвил и др. На концертите му в последните два месеца фенките му го замерват с бельо и това се превърна в запазена марка на изпълнителя.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Яна Баярова
Яна Баярова Отговорен редактор
Новините днес