Диона: Никога не съм си позволявала да употребявам забранено вещество и да шофирам (СНИМКИ)

08 февруари 2024, 11:18 часа

След като миналия месец певицата Диона беше арестувана при рутинна проверка и направен тест за наркотици, който се оказа положителен, тя коментира случилото се пред NOVA. "Никога не съм си позволявала да употребявам наркотик, алкохол или каквото и да е друго забранено вещество и да се кача да шофирам, да застана пред камера, да изляза на участие или да предприема каквато и да е било сериозна дейност. Никога.", заяви певицата Диона.

Още: Крие ли Даниела от "Ергенът" истинското си име?

Още: Постави го на място: Третият Ерген Васил затвори устата на Виктор

Още: Диона с първи думи и преобразен вид след ареста (СНИМКА)

Още: Скандал и страшен смях: Калин Сърменов сподели неразказвана история, която няма да забрави

Още: Актьорът Кристиан Кирилов с благороден жест и призив към доброто (ВИДЕО)

Снимка: Screenshot/NOVA

Пред Мариян Станков - Мон Дьо тя обяснява, че сама е предложила да ѝ бъде направена кръвна проба. Певицата твърди, че все още няма информация за направените тестове, нейните адвокати – също. "В пробите се отчита наличие на, а не под въздействие на. Може да си употребил назад във времето и да стои в кръвта дни, седмици и месеци дори", каза още Диона.

Още: "Жабка за вечеря и дронове с храна": Джералдин от "Игри на волята" разказа за новия си живот

Още: Зрителите на Hell's Kitchen бесни на Мегз, има ли психически проблеми? (ВИДЕО)

 

Още: Смешки на гърба на Диона: Вижте как родните звезди се шегуват с певицата (ВИДЕО+СНИМКА)

Припомняме, че 28-годишнатата певица Диона беше задържана и отведена в Шесто РПУ, където след направена кръвна проба се установява наличие на кокаин. По късно е освободена с наложена мярка "парична гаранция" в размер на 5000 лева.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Михаела Каръмова
Михаела Каръмова Отговорен редактор
Новините днес