Промени размера
Аа Аа Аа Аа Аа

Партиите пак "забравиха" да свалят предизборните си плакати (СНИМКИ)

10 октомври 2022, 13:26 часа • 2704 | прочитания

Много партии, участници в изборите на 2 октомври, все още не са премахнали агитационните си материали от столичните улици, а срокът за това вече изтече, предава БНР.

Още: Божанков: Радев се позиционира директно в проруската ниша на „Възраждане“

Още: 171 депутати подкрепиха приемане на еврото, премиерът благодари на Иван Костов и Бойко Борисов (ВИДЕО)

Снимка БГНЕС

Предизборни плакати на "Народна партия истината и само истината", "Изправи се България", БСП, ГЕРБ и "Възраждане" все още красят стени, електрически стълбове, сгради, изходи на метростанции и огради на строителни обекти.

Снимка БГНЕС

Още: Радев, еврото, Путин, Тръмп и мирът: Румяна Бъчварова в Студио Actualno (ВИДЕО)

Още: ГЕРБ призова ПП-ДБ да издигнат Васил Терзиев за президент щом са убедени, че е успешен кмет (ВИДЕО)

Плакатите са най-честа гледа из столичните квартали "Надежда", "Модерно предградие" и "Илинден".

По закон крайният срок за премахване на всички агитационни материали е 7 дни след изборния ден, тоест до 9 октомври, включително. В противен случай предвидените в Изборния кодекс санкции са от 1000 до 5000 лева.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Спасиана Кирилова
Спасиана Кирилова Отговорен редактор
Новините днес