Годеникът на Лена Бориславова с призив към "Биволъ": Без приятелски огън

17 юни 2023, 18:40 часа • 15474 | прочитания

Кой печели от приятелския огън?! "Бивол", забравихте ли, че вие самите протестирахте срещу избора на Гешев? Забравихте ли, че “Гешев е позор”?! С тези думи депутатът от ПП-ДБ и зам.-председател на парламентарната им група в 49-тия парламент, както и зам.-председател на предишния парламент Мирослав Иванов се обърна към известния разследващ сайт.

Още: "Ще има бавене докато се приеме бюджета": Ивелин Михайлов с прогноза кога ще влезе "Величие" в НС

Още: Цветелина Пенева: Решението на КС е заради многобройните нарушения, говорим да подправяне на бюлетини

Причината - "Биволъ" вярва, че ПП-ДБ изпира задкулисието с избора на Борислав Сарафов за изпълняващ длъжността главен прокурор.

ОЩЕ: "Биволъ" отвърна на годеника на Лена Бориславова за главния прокурор

"Искате Гешев да остане, искате да действаме конюктурно, искате да бъдем като тях?! Не!!! Няма да бъдем като тях! Затвори се една страница, отваря се нова.

Още: ЦИК потвърди: Партия "Величие" ще има 10 депутати в 51-ия парламент

Още: Проф. Даниел Вълчев: Вижда се, че това са били едни безобразно проведени избори

Сарафов не трябва да изпълнява длъжността главен прокурор. Причините са очевидни. А ВСС и конкретно тези, които с лека ръка назначават, защитават, “оттеглят доверие” или “уволняват” главния прокурор трябва да получат оценка за действията си. Моралът и принципите изискват друго поведение.

От цялото ни общество зависи да покажем на ВСС, че не толерираме поведение в стил Иван Гешев! Че не могат да се подиграват с нас!", пише Иванов.

ОЩЕ: Борислав Сарафов няма намерение да подава оставка като главен прокурор

Още: Правителство оцеля, правителството си замина: Новото разпределение на депутатите

Още: С дебат за гъбарите: Стегнато мина второто чете на бюджета на ДОО през комисия

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Ачев
Ивайло Ачев Отговорен редактор
Новините днес