Промени размера
Аа Аа Аа Аа Аа

Денков потвърди: Имаме списък с министри, одобрен от ПП-ДБ и ГЕРБ-СДС

01 юни 2023, 22:12 часа • 2288 прочитания

Има списък с министри, който е одобрен от „Продължаваме Промяната - Демократична България” и ГЕРБ-СДС. Това обяви пред NOVA акад. Николай Денков. Той поясни, че е имало спокойна и конструктивна дискусия, в която са търсени най-добрите личности, и всичко е приключило нормално.

Още: Насилие в София: германски медии за акцията на "Възраждане"

Още: След погрома на "Възраждане": "Протестът им ще уплаши и ще има обратен ефект"

„Продължаваме дискусиите. Ще имаме разговори вътрешно в нашите органи на партиите. Разговорите ще продължат и утре рано сутринта. Окончателното решение за състава ще се случи в утрешния ден. Днес ще говорим в Националните съвети. Този път се надявам да няма записи”, допълни съпредседателят на ПП Кирил Петков.

Официалният списък с министри Николай Денков обяви, че ще стане ясен утре - петък. „Тази вечер трябва да свършим работата си в Националните съвети”, добави той.

Вижте кои са спряганите имена на бъдещи министри в новия кабинет тук.

Още: ДПС на Доган: Няма да бутаме кабинета "Желязков" засега, Росен Карадимов е свързан с Пеевски

Още: "Възраждане" плашат и насаждат страх, еврото няма да ни удари по джоба: БСП вицепремиерът с обрат по "червена линия"

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Елин Димитров
Елин Димитров Отговорен редактор
Новините днес