Безобразен скандал между Костадинов и гости в студиото на БНТ

02 април 2023, 22:01 часа • 16852 | прочитания

Остър скандал между лидера на "Възраждане" Костадин Костадинов и журналистите и гости на БНТ се разрази в неделната вечер. След като даде интервю пред обществената медия Костадинов си позволи арогантно поведение към репортера Николай Милков и водещия на изборното студио Бойко Василев.

Още: Ново начало и за ДСБ: Откриха нова структура на партията в Бургас, след като Пеевски проби старата им (СНИМКИ)

Още: Разцепление в ДПС-ДПС по оста Чакъров - Кючюк. Сигнали за трансфери към Пеевски и протекции за кметове

Причината бе отказът за достъп на журналистката Цвета Стратиева (Флора) да присъства на събитие на проруската партия, на което да свърши професионалните си ангажименти. Според партийците тя не е допусната, защото "лъже".

ОЩЕ: Според екзитполовете: Какво е разпределението на мандатите?

Последва грозна размяна на реплики на висок тон между Костадинов и гостите на Бойко Василев в студиото, а именно - Константин Вълков и Асен Генов.

Още: Лази ли Борисов по гърба на Пеевски? Депутат от ПП-ДБ за новото мнозинство

Още: ДПС на Доган може и да дръпнат килимчето на кабинета, но ГЕРБ разчита на гърба на Борисов

"Елементарно възпитание се изисква, човек не се държи по този начин. Поведението е недопустимо, особено към дама", отбеляза Вълков. На тази критика проруският политик отвори нов фронт на словестна атака, този път към журналиста Асен Генов.

"Г-н Костадинов, въпросът е кой лъже - вие казвате, че България ще изпраща войски в Украйна - лъжа. Половината от депутатите ви имат влогове в евро. Вашият канал в Ютюб се финансира с чужди средства", каза Генов. Напълно без никаква изненада проруският политик не отговори на нито една от критиките към него, а продължи с елементарните обиди и обвинения във вземане на чуждо финансиране.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивелин Стоянов
Ивелин Стоянов Отговорен редактор
Новините днес