Българският топ боксьор Кубрат Пулев се завръща на ринга този уикенд, макар и не под традиционната форма, в която сме свикнали да го гледаме. Родният представител при най-тежките атлети в професионалния бокс ще се включи в новосформирания "Триад Комбат" - спорт, изграден от елементи на бокс и ММА.
Още: Ганчев направил самоотвод, защото всичко било "под строй, притиснато и репресирано"
Още: "Сделката на века": Аутсайдер във Формула 1 вади 264 млн. евро за световния шампион
Това е първо такова събитие, а опонент на българина ще бъде някогашното страшилище в ММА (най-вече в UFC) Франк Мир - двукратен шампион в най-популярните серии, който е подчинил не едно или две величия в своя спорт.
Интересно е да видим в каква форма ще е Кубрат Пулев, след като дълго време не се е качвал на ринга. Затова и мачът му срещу Мир ще е толкова интересен, тъй като американецът не се е качвал на ринг (официално) в последните 2 години, а Кобрата е абсолютен фаворит в мача, предвид и правилата на "Триад Комбат" (подробности в линка).
Битката между двамата е част от епична галавечер, организирана от "Трилър". В нея влизат цели 7 двубоя, а цял концерт ще изнесе не кой да е, а легендарната рок банда "Металика".
Още: Брутално изгорял и навлечен с 5 тениски, но отново шампион: Насар разсмя с уникална история (ВИДЕО)
Още: Член на федерацията по борба коментира бъдещето на натурализираните олимпийски шампиони
Срещата между двамата бойци обещава да е много интересна, като може да разберете кой ще излъчва двубоя Кубрат Пулев - Франк Мир в Sportlive.bg.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!