Меси избухна с нови 2 гола и спаси Интер Маями от отпадане (ВИДЕО)

07 август 2023, 09:38 часа • 1570 прочитания

Седемкратният носител на "Златната топка" Лионел Меси изигра поредния си силен мач за новия си отбор Интер Маями. Аржентинецът се отчете с две попадения при драматичната победа над Далас на 1/8-финалите на Купата на Лигите, дошла след изпълнение на дузпи.

Меси вече има 7 гола в Интер Маями

В редовното време мачът завърши при резултат 4:4. Интер Маями се бе засилил към отпадане в редовното време, но в 85-ата минута Меси отново вкара от пряк свободен удар, за да изравни. След това при дузпите Интер Маями надделя с 5:4 и се класира за 1/4-финалите.

Меси вече има четири мача за Интер Маями, като е отбелязал седем гола. Той дебютира за тима на Дейвид Бекъм с победен гол в 94-ата минута, при който Стоичков полудя (ВИДЕО). Попаденията на аржентинеца срещу Далас може да видите в обзора на мача във видеото по-долу: