Докато тече Шампионска лига: Ман Юнайтед показа мускули в Карабао Къп (ВИДЕО)

18 септември 2024, 10:31 часа • 444 прочитания

Докато се играеха първите мачове от новото издание на Шампионска лига, английският гранд Манчестър Юнайтед се подвизаваше в Купата на Лигата. "Червените дяволи", които не са част от Шампионска лига през този сезон, показаха мускули срещу третодивизионния Барнзли, побеждавайки го със 7:0 в мач от 1/16-финалите.

Манчестър Юнайтед вкара 7 гола на Барнзли

Юнайтед реши мача на "Олд Трафорд" още преди почивката. Маркъс Рашфорд, който прекъсна головата си суша през уикенда, отново се разписа в 16-ата минута. Малко след това пък Антъни удвои от дузпа. В добавеното време на мача Алехандро Гарначо направи резултата 3:0.

Манчестър Юнайтед

Веднага след почивката Гарначо вкара и втори гол в мача след отлична работа на Кристиан Ериксен. Датчанинът също прекъсна сушата си от над година без гол, като вкара на два пъти в края на мача. Още един гол пък добави Маркъс Рашфорд.