Ди Матео кандидат за позицията във Фулъм

11 ноември 2013, 12:35 часа • 13414 | прочитания

Помощникът от треньорския щаб на „Челси“ е един от вариантите за заместване на Мартин Йол, който вече удря дъното във Висша лига през този сезон. След последната загуба от „Ливърпул“ с 0:4 и всички изиграни мачове от 11-ти кръг, „Фулъм“ вече е в зоната на изпадащите.

Още: Това го може само Реал Мадрид! Фамозен 8-голов трилър с куп обрати класира "кралете" на финал

Още: Фурорът на сезона във Висшата лига излъга Юнайтед! Арсенал победи, но даде свидна жертва

Със сигурност нещо във „Фулъм“ трябва да се промени и то бързо, защото това бе четвъртата им поредна загуба във всички надпревари, като всяка следваща е все по-катастрофална. Вече по всички медии в Англия се тръби и новината за желанието на Бербатов да напусне „котиджърс“ през зимата.

Йол е на път да бъде третият уволнен мениджър от Висшата лига през настоящата кампания, особено след като тимът му няма победа от септември месец насам.

Собственикът на „Фулъм“, Шахид Кан, може да използва почивката заради баражите и да смени мениджъра си с Роберто Ди Матео. Друг вариант е Оле Гунар Солскяер.

Още: Магията на футбола! Третодивизионен тим шокира и заби звучен шамар на шампиона на Германия

Още: Официално: Голяма промяна във Висшата лига е факт

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Петър Бонев
Петър Бонев Отговорен редактор
Новините днес