В супермаркета в Неапол неизвестен мъж загуби плик с три диаманта и сертификат за автентичност и чистота, докато плаща сметката на касата,. В края на смяната чистачите са открили плика. Тогава започнал "ловът" на мистериозния мъж, съобщава РТС.
Още: Кримските татари пратиха Тръмп да си гледа работата
Още: "Франциск беше съвестта на света": Проф. Владимир Градев за посланията на светия отец (ВИДЕО)
Управителите на супермаркета в Неапол публикували реклама в местен вестник, в която съобщили, че издирват мъж, който да си прибере пакета.
Междувременно пликът с диамантите бил поверен на адвокат, който предложил ценното съдържание да бъде предадено на Бюрото за изгубени и намерени вещи.
„Те ми казаха, че не разполагат със сейф, за да пазят толкова ценно имущество“, каза адвокатът.
Още: Христо Грозев пред ЕП: За Русия хибридната война е идеология и индустрия
Още: Един от най-големите руски складове за боеприпаси гърми жестоко, тече евакуация (ВИДЕО)
Камерите за наблюдение в супермаркета са заснели добре облечен мъж с черна защитна маска на лицето.
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: В Украйна има 63 хиляди безследно изчезнали лица и само малка част са в плен
Още: Как и защо Путин изневиделица си хареса талибаните в Афганистан?
Видеото показва още, че на входа на магазина, където се измерва температурата на клиентите, от десния му джоб изпада плик, в който, както става ясно по-късно, са били изгубените диаманти.
Не се съобщава дали разсеяният господин се е отзовал на призива и е прибрал ценната стока.