На 2 декември принцът и принцесата на Уелс присъстваха на церемонията по връчването на наградата Earthshot 2022 в Бостън. Призът се присъжда всяка година на петима победители и е за принос в опазването на околната среда.
Още: Тайните на фараона Рамзес II: Откриха скрити послания върху египетския обелиск в Париж
Още: Съпротивата срещу Путин се втвърдява: СУ-30СМ за 50 млн. долара изгоря в Ростов на Дон (ВИДЕО)
Въпреки многото звездни гости на церемонията, очите на всички останаха приковани в Катрин Уелска, която се появи в яркозелена рокля на марката Solace.
Източник: Getty Images
Още: Вигенин и Пенкова с поредна благотворителна инициатива: „Да си различен е привилегия!“
Още: Вбесява мамашите: Руски дядо пуска националния химн и вика „Слава на Украйна!“ (ВИДЕО)
Принцесата е наела елегантната прилепнала рокля от сайта HURR само за 74 паунда (91 долара), пише The Daily Mail. Роклята е с дълги ръкави, отворени рамене, цепка отзад на полата, а на талията е украсена с широк колан в цвета на тоалета. В допълнение към него Катрин се появи с обувки с кристали на Gianvito Rossi и обеци с изумруди на марката за бижута Asprey. Главното украшение обаче бе колие с изумруди, което принцеса Даяна също обичаше да носи.
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: 82 000 литра евродизел отидоха в Дунава
Още: Зеленски: Ще преговаряме с руските терористи, когато спрат огъня. И това е огромен компромис
Източник: Getty Images