Две котета спряха работата на полицейски участък в Германия

18 декември 2020, 15:22 часа • 1867 | прочитания

Две уплашени котета станали причина за известно време да спре работата на полицейско управление в Щутгарт, донесени там посред нощ.

Още: Българска делегация на погребението на папа Франциск, ето кой ще я води

Още: Тагарев: Папа Франциск е допринесъл за връщането на отвлечени деца в Украйна

Млада жена чула през нощта мяукане и излязла в градината, за да види какво се случва там. След като я видели, смутителите на реда отказали да се отделят от 23-годишната жителка на Щутгарт. Когато осъзнала сериозността на положението, в което изпаднала заедно с неканените с игости, жената се обадила в полицията за помощ, разказва „Дойче веле“.

Пухкавите бездомници били откарани в полицейското управление, където всички служители се втурнали да ги обгрижват и да ги погалят. Благодарение на това усърдие работата на полицейското управление била парализирана за известно време.

За да се върнат към рутинната си работа, служителите на реда предали животинките в приют за животни. В момента тече акция в социалните медии, с чиято помощ се опитват да открият стопаните им.

Още: Кримските татари пратиха Тръмп да си гледа работата

Още: "Франциск беше съвестта на света": Проф. Владимир Градев за посланията на светия отец (ВИДЕО)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Спасиана Кирилова
Спасиана Кирилова Отговорен редактор
Новините днес