Мъж е в болница след скандал на пътя заради отнемане на предимство

30 март 2017, 11:55 часа • 1453 | прочитания

Около 16:10 часа на 29 март във Второ Районно управление - Благоевград е получен сигнал за физическа саморазправа между трима мъже в района на кръстовище, образувано от ул. "Ал.Стамболийски", ул. "Дж. Баучер" и ул. "14-ти полк“ в Благоевград, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР - Благоевград.

Още: Прокуратурата се зае и със сигналите за отравяне на животни в София

Още: Бизюрев болен, отложиха делото за убийството на Митко от Цалапица

От пристигналите на място полицейски служители е установено, че между 29-годишен водач на лек автомобил „Дачия“ и 50-годишен водач на лек автомобил „Мазда“ и пътуващ в него 59-годишен мъж, и тримата от Благоевград, е възникнал скандал относно отнемане на предимство.

Пострадал с фрактура на лицева кост и комоцио е 59-годишният мъж, който е настанен за лечение в болница в Благоевград. По случая е образувано досъдебно производство.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Евгения Чаушева
Евгения Чаушева Отговорен редактор
Новините днес