Кола е блъснала пешеходец във Велико Търново. Инцидентът е станал преди около час по улица „Магистрална“, предаде агенция „Фокус“. Точното място е т.нар. кръгово кръстовище „Качица“ в града. На мястото на инцидента са пристигнали полиция и линейка.
Още: Мъж остави гарата в Нова Загора без сигнализация
Още: Министърът на правосъдието обяви война имотната мафия, вече има арестувани
Още: Трамвай блъсна фатално човек в София
Пострадалият е откаран за преглед в Спешна помощ. Състоянието му се изяснява. Органите на реда регулират движението, като според информацията преминаването в момента е невъзможно. И в двете посоки се образуват големи тапи от автомобили.
Шофьорите се призовават да бъдат търпеливи и внимателни. Във Велико Търново вали дъжд и пътищата са мокри и хлъзгави. От 18 до 24 ноември на територията област Пловдив са станали 42 пътнотранспортни произшествия, при които са ранени 14 души и един човек е загинал.
Още: Жестока катастрофа с млади хора и четирима пострадали (СНИМКА)
Още: Как МВР ще стигне до поръчителите на убийства на животни? Министърът с отговори
Още: За малко да го сгази камион: Дете мина на червено в Бургас
Съставени са 318 акта и 2270 фиша, установени са пет положителни проби за употреба на алкохол, две положителни проби за употреба на наркотични вещества и 10 шофьори, които са управлявали моторно превозно средство, без да притежават необходимото свидетелство.
Още: Палави шоколадчета: Заловиха стотици килограми контрабанден секс стимулант (СНИМКИ)
Още: Оставаш без книжка в целия ЕС, ако караш бързо или пил