Промени размера
Аа Аа Аа Аа Аа

Не мога да следя всяка изява на Цветанов, вчера готвих за семейството си

01 юли 2018, 09:40 часа • 4494 прочитания

Не мога да следя всяка изява на Цветан Цветанов, вчера готвих за моето семейство, бях си у дома. Така лидерът на "Атака" Волен Сидеров коментира думите на председателя на ГЕРБ Цветан Цветанов, че Русия и Китай са най-големите заплахи за Европа.

Още: Ако не вземем по-бързо решение и не притиснем Путин, западните войници ще сменят костюмите с униформи

Още: Винаги е добре да се съкращава администрацията и да се заменя от компютри (ВИДЕО)

Припомняме, че вчера се проведе 82-то Междупарламентарно заседание Европейски парламент - Конгрес на САЩ - трансатлантически диалог между законодателите, чиито домакин е Народното събрание.

"Мога да създам неделно училище и да обяснявам защо така не се говори. За нас е бедата, защото Русия и Китай не са заплаха за мира. Къде точно заплашват мира? Аз пък мога да посоча факти за други световни империи, които са заплаха", допълни Сидеров.

"Вероятно иска да се хареса на САЩ", добави още той по адрес на Цветан Цветанов.

Още: Като дойдат квесторите, вече стават големи мъже (ВИДЕО)

Още: Коя е вярната позиция срещу държава-агресор? Питайте президента Тръмп

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Анев
Ивайло Анев Отговорен редактор
Новините днес