Хитовият сериал от началото на 90-те „Туин Пийкс” ще се завърне на малкия екран през 2016 г. Нови 9 епизода ще бъдат заснети и излъчени по телевизия Showtime, съобщиха днес в Twitter създателите на сериала Дейвид Линч и Марк Фрост.
Още: Почина голямата холивудска звезда Вал Килмър (ВИДЕО)
Още: Обявиха номинациите за наградите на СБФД: "Гунди - Легенда за любовта" е със 7
„Туин Пийкс” се излъчваше в периода 1990-1991 г., а завърщането ще отбележи 25 години от началото му. Режисьор на предстоящите епизоди отново ще бъде Линч.
Смята се, че действието ще се развива в наши дни, но ще продължи сюжетната линия от втория сезон на сериала.
По неофициална информация Кайл Маклоклан отново ще влезе в ролята на агента от ФБР Дейл Купър, но актьорският състав все още не е обявен.
Още: Почина легендарен френски режисьор
Интригата в „Туин Пийкс” се върти около мистериозното убийство на младо момиче в малък град в американския щат Вашингтон.
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Феноменът "Adolescence": Сериалът, за който всички говорят