Промени размера
Аа Аа Аа Аа Аа

Dubai Roadster излиза на сцената

24 април 2014, 09:27 часа • 42689 | прочитания

Много вероятно е да видим тази пистова играчка на автомобилното изложение в Дубай догодина.

Още: Каква е правилната стойка при шофиране?

Още: Как лесно можем да намалим разхода на гориво на дизела?

Към момента не се знае много за проекта на неназован към момента състезател от емирствата. Видно е, че Dubai Roadster залага на агресивните линии и формулата, която най-успешно до момента експлоатират KTM X-Bow и BAC Mono. Отпред погледът хваща аграсивната броня, вентилирания капак на двигателя, LED-фаровете, златистите 5-спици джанти. Атракцията продължава отзад, където се откроява големия спойлер и стилните ролбарове за защита при преобръщане, които са така свързани, че да осигурят монтажна точка за третата стоп светлина.

 

Още: Как лесно сами да диагностицирате автомобилен двигател

Още: Поръчкови Rolls-Royce ще превозват гостите на хотел в Хонконг

От купето не се вижда много. Открояват се спортните седалки, златната тапицерия и срязания волан с интегриран дигитален дисплей.

 

Тъй като роудстърът е прицелен в KTM X-Bow и BAC Mono, той разчита на тръбно шаси, а масата му е под 750 кг. По отношение на задвижването вероятон ще разчита на напречно монтиран V8 двигател, генериращ 400 к.с.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Пламен Георгиев
Пламен Георгиев Отговорен редактор
Новините днес