Българският футболен съюз направи поредно разместване във футболната програма, този път заради двубой на ЦСКА. "Червените" играят срещу Берое на 21 септември на стадион "Христо Ботев" в мач от деветия кръг на Първа лига, а това налага размествания във Втора лига.
Още: Клуб от Първа лига предприема кардинална промяна - закрива втория и третия си отбор
Още: Потвърдено: Изгоненият от Наско Сираков бивш треньор на Левски си намери нов тим в Първа лига
Мач на ЦСКА доведе до промяна в програмата на Втора лига
Отборът на Пирин Благоевград ще трябва да изиграе мача си с Локомотив Горна Оряховица на 23 септември от 18:30 часа, съобщиха от футболната централа. Промяната се налага заради мача на ЦСКА с Берое, става ясно още от съобщението на БФС.
Пирин ще играе с Локо ГО на 23 септември
Пирин е лидер в класирането на Втора лига с актив от 23 точки, като се бори да се завърне в елита н България. "Орлетата" се представят страхотно от началото на сезона, като все още нямат загуба. Тимът на Иво Тренчев има 7 победи и 2 равенства при голова разлика 18:5.
Още: Похвално! Млад български вратар попадна в престижна класация със световни звезди
Още: "Сякаш се появи синдром в Левски - ако не бе той, в Разград нямаше да са толкова спокойни"
ЦСКА също набира самочувствие, след като в последния си мач разби Локомотив София, окрилен от феновете си (ВИДЕО)
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Х-факторът, който ще реши победителя на финала между ЦСКА и Лудогорец
Още: БФС налага нов ред: Глоби до 720 хиляди лв. за клубовете, неизпълняващи правилата?