Стипич дебютира с победа начело на ЦСКА (ВИДЕО)

22 юни 2024, 13:11 часа

Новият старши треньор на ЦСКА Томислав Стипич дебютира с победа начело на "армейците". Столичният гранд надви втородивизионния Беласица Петрич с 2:0 в първия си двубой от лятната подготовка. Тобиас Хайнц откри резултата през първото полувреме, а след почивката Симеон Александров също се разписа.

Хайнц и младок се разписаха за ЦСКА

Възпитаниците на Стипич стартираха по-добре срещата. При центриране от десния фланг се получи разбъркване, а Хайнц демонстрира съобразителност и прониза съперниковия вратар за 1:0. До края на първото полувреме домакините държаха нещата в свои ръце. Улаус Скаршем, Хайнц и Станислав Шопов обаче пропуснаха изгодни положения.

ОЩЕ: Официално: "Сигурен нов" в ЦСКА премина в друг клуб от Първа лига (СНИМКА)

1

Ново попълнение дебютира с асистенция

На почивката Стипич направи девет смени, а в игра влязоха доста юноши на клуба, както и новото попълнение Иван Тасев. Именно бившият футболист на Пирин Благоевград асистира на Александров в 75-ата минута, който от чиста позиция около точката за изпълнение на дузпа оформи крайното 2:0.

ОЩЕ: Нов удар по ЦСКА: Лудогорец представи любимец на „червената“ публика