След 3 дни Георги Миланов ще има правото да тренира с Левски

27 юни 2023, 16:58 часа • 4540 | прочитания

Един от любимците на феновете на Левски Георги Миланов ще бъде свободен играч след точно три дни. На 30 юни неговият контракт с Ал Дафра официално приключва и той ще има правото да тренира с друг отбор, пише "Дспорт".

Още: "Сега разбрахте ли защо Бербатов загуби конгреса на БФС? Имало е предател в екипа..."

Още: Левски: Шокирани сме от поредната порция гнусни лъжи по адрес на клуба!

Георги Миланов остава без отбор

На този етап Георги Миланов няма споразумение с друг отбор. Самият той призна, че ако не получи добра оферта, би се завърнал в Левски. От началото на юли Миланов ще има правото и да поддържа форма с отбора от "Герена", ако има желание и от двете страни.

Георги Миланов

Ще се завърне ли Георги Миланов в Левски?

Припомняме, че през зимната пауза Левски продаде Миланов на Ал Дафра, като взе добра трансферна сума за неговите права. Сега той може отново да се завърне в Левски, където остави добри впечатления с изявите си на терена, като имаше важна роля и за спечелването на Купата на България.

Още: Венци Стефанов избухна: Ние сме създали Левски, за да има с кого да играем! (ВИДЕО)

Още: Томаш за скандала с юношата на Берое: Незначително за българския футбол (ВИДЕО)

Миланов може да играе като десен халф, но също така може да бъде използван и като втори нападател. Не е ясно обаче дали новият наставник Николай Костов има нужда от Миланов в редиците си. В момента Левски е в търсене на нов нападател заради тежката контузия на Билал Бари.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Стефан Йорданов
Стефан Йорданов Отговорен редактор
Новините днес