Мажоритарният собственик на Левски Наско Сираков събра треньора на тима Николай Костов и футболистите на „сините“ на спявка след загубата от Баник Острава. Бившият нападател проведе няколкоминутен разговор с всички преди днешната тренировка на столичани в турския курорт Белек.
Още: Илиан Илиев посочи формулата си за подобряване на българския футбол
Още: Ако това е вратарят на Левски, жална им майка на „сините“ срещу ЦСКА
Сираков опитал да окуражи футболистите
Както е известно, вчера Левски записа тежка загуба от Баник Острава с 0:3. Това бе четвърто поражение за „сините“ по време на подготвителния лагер в югоизточната ни съседка. До момента Левски победи единствено Тузла Сити. Сираков е опитал да окуражи футболистите на столичани след поредицата от негативни резултати.
ОЩЕ: ВАР-ът на Actualno: В Левски не искат и да се сетят за Мъри, но още берат плодовете на труда му
Още: Лудогорец вече има по-слаб полусезон от есента - нова грешка даде лъч надежда на Левски за титлата!
Още: "Боримиров използва сплашване. Той е съмнителен човек"
Кордоба и Бари подновиха тренировки
Междувременно Хосе Кордоба и Билал Бари се завърнаха в тренировъчния процес. Централният защитник имаше здравословен проблем и поради тази причина пропусна вчерашния мач с Баник. Нападателят пък продължава да изпитва дискомфорт след завръщането си от дълго лечение на контузия и все още няма нито минута игра за Левски в Турция.
Късно снощи пък от Левски обявиха, че са продали Жереми Петрис в Белгия.